1

Ryby dla domu dziecka

Funkcjonariusze Kaszubskiego Dywizjonu Straży Granicznej wspólnie z inspektorami rybołówstwa morskiego podczas patrolowania Zalewu Wiślanego wyciągnęli z wody przeszło pół kilometra nieoznakowanych sieci rybackich.

Fot. MOSG

Fałszywe prawa jazdy

24-letniego mężczyznę zatrzymała wczoraj Straż Graniczna z Kołobrzegu – posługiwał się sfałszowanymi dokumentami: amerykańskim i międzynarodowym prawem jazdy.

FOTO WIGILIA 18-12-2014 FOT. A. CIEJPA 074

Wigilia w MOSG

Z udziałem Wojewody Pomorskiego Ryszarda Stachurskiego, Biskupa Pomocniczego Archidiecezji Gdańskiej Wiesława Szlachetki, odbyło się wczoraj w Komendzie Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku spotkanie opłatkowe.

Fot. Placówka SG w Kołobrzegu

Ten citroen był poszukiwany

58-letniego mężczyznę i citroena, którym kierował, zatrzymała dziś Straż Graniczna w Kołobrzegu po tym, jak podczas kontroli drogowej okazało się, że samochód jest poszukiwany.

Archiwum MOSG

Nieoznakowane sieci w zatoce

350 metrów nieoznakowanych sieci i piętnaście kotwic wyciągnęli wczoraj z Zatoki Gdańskiej funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Krynicy Morskiej - trafią do administracji morskiej.

fot. Morski Oddział SG (2)

Spotkanie Zastępców Pełnomocników Granicznych

Kmdr SG Wojciech Heninborch, zastępca komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej przewodniczył polskiej delegacji w spotkaniu Zastępców Pełnomocników Granicznych Rzeczypospolitej Polskiej Odcinka Bałtyckiego oraz Federacji Rosyjskiej Odcinka Kaliningradzkiego.