fot. Morski Oddział SG

6 października 2015

Miał podrobione dokumenty, ukrywał tożsamość

Posługiwał się fałszywymi litewskimi dokumentami, podał się za obywatela Armenii – Straż Graniczna z Ustki zatrzymała mężczyznę, który zataił swoją tożsamość.

fot. Morski Oddział SG3

5 października 2015

Odnaleziony sprawca napadu

Jednego z poszukiwanych sprawców wczorajszego napadu na hurtownię papierosów w Osinowie Dolnym (województwo zachodniopomorskie) odnaleźli dziś wspólnie z policjantami funkcjonariusze Straży Granicznej ze Szczecina.

Fot. MOSG

5 października 2015

Ścigany ENA zatrzymany

Zamieszkałego w Irlandii 41-letniego Polaka, poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania przez organy ścigania Austrii, zatrzymała wczoraj na gdańskim lotnisku Straż Graniczna.

DSC_0097

5 października 2015

Przymusowe powroty, postoje i nieoznakowane sieci

Dwie łodzie motorowe i jacht żaglowy musiały w sobotę zawrócić z Bałtyku do portów, a jednostka sportowo-żeglarska nie mogła w niedzielę wyjść w morze po stwierdzonych przez Straż Graniczną nieprawidłowościach.

tytoń 01.10.2015

2 października 2015

Kolejne towary akcyzowe zatrzymane

Tytoń i papierosy bez polskiej akcyzy skarbowej o łącznej wartości przeszło 30 tysięcy złotych zatrzymali wczoraj w województwach zachodniopomorskim i pomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej ze Szczecina, Kołobrzegu i Krynicy Morskiej.