Fot. MOSG

Fałszywe prawa jazdy

24-letniego mężczyznę zatrzymała wczoraj Straż Graniczna z Kołobrzegu – posługiwał się sfałszowanymi dokumentami: amerykańskim i międzynarodowym prawem jazdy.

FOTO WIGILIA 18-12-2014 FOT. A. CIEJPA 074

Wigilia w MOSG

Z udziałem Wojewody Pomorskiego Ryszarda Stachurskiego, Biskupa Pomocniczego Archidiecezji Gdańskiej Wiesława Szlachetki, odbyło się wczoraj w Komendzie Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku spotkanie opłatkowe.

Fot. Placówka SG w Kołobrzegu

Ten citroen był poszukiwany

58-letniego mężczyznę i citroena, którym kierował, zatrzymała dziś Straż Graniczna w Kołobrzegu po tym, jak podczas kontroli drogowej okazało się, że samochód jest poszukiwany.

Archiwum MOSG

Nieoznakowane sieci w zatoce

350 metrów nieoznakowanych sieci i piętnaście kotwic wyciągnęli wczoraj z Zatoki Gdańskiej funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Krynicy Morskiej - trafią do administracji morskiej.

fot. Morski Oddział SG (2)

Spotkanie Zastępców Pełnomocników Granicznych

Kmdr SG Wojciech Heninborch, zastępca komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej przewodniczył polskiej delegacji w spotkaniu Zastępców Pełnomocników Granicznych Rzeczypospolitej Polskiej Odcinka Bałtyckiego oraz Federacji Rosyjskiej Odcinka Kaliningradzkiego.

Fot. MOSG

Mierzeja znów dewastowana

Na sprzęt służący do nielegalnego wydobywania bursztynu natknęli się wczoraj na Mierzei Wiślanej funkcjonariusze Straży Granicznej z Krynicy Morskiej i Straży Leśnej z Elbląga - patrolowali w Jantarze obszary leśne w ramach akcji „Choinka 2014”.