Morski Oddział SG3

2 maja 2015

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

W Morskim Oddziale Straży Granicznej uczczono dziś Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej – z tej okazji w Komendzie MOSG i podległych jej jednostkach organizacyjnych uroczyście podniesiono flagę państwową.

03

30 kwietnia 2015

Wizyta prezydentów dyrekcji Bundespolizei

Komendant Morskiego Oddziału Straży Granicznej kontradmirał SG Piotr Stocki w dniach 28-29 kwietnia spotkał się z prezydentami Dyrekcji Policji Federalnej Niemiec - w spotkaniu w obiekcie szkoleniowym w Szklarskiej Porębie uczestniczyli Joachim Franklin – Prezydent Dyrekcji BPOL w Bad Bramstedt, Thomas Striethörster – Prezydent Dyrekcji BPOL w Berlinie, Jörg Baumbach – Prezydent Dyrekcji Policji Federalnej w Pirnie, a także płk SG Andrzej Kamiński SG Komendant Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

SONY DSC

30 kwietnia 2015

Trening ze Służbą Więzienną

Funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej trenowali działania interwencyjne – ćwiczenie dla siłowych służb mundurowych zorganizowała od poniedziałku do wczoraj Służba Więzienna.

DSC_6312

29 kwietnia 2015

Handel ludźmi – konferencja w Elblągu

„Nie pozwól sobą handlować, to nie towar na sprzedaż” – pod takim hasłem odbyła się wczoraj w Elblągu konferencja kończąca zorganizowaną przez miejscową Placówkę SG akcję informacyjno-prewencyjną w ramach miejskiego programu „Bezpieczny Elbląg”.

główne top

27 kwietnia 2015

Kuter i łodzie zawrócone z Bałtyku

Brak środków ratunkowych i wymaganych dokumentów stwierdzili na kontrolowanych w weekend łodziach i kutrze rybackim funkcjonariusze Straży Granicznej.

top

27 kwietnia 2015

Pożegnanie klas maturalnych

W uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego klas maturalnych o profilu Straż Graniczna w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Malborku uczestniczył w piątek kmdr SG Wojciech Heninborch, zastępca komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej.