Bieg Piastów (4)

3 marca 2015

Funkcjonariusze MOSG w Biegu Piastów

Funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej, na czele z jego komendantem, kontradmirałem SG Piotrem Stockim, rywalizowali podczas IX Mistrzostw Straży Granicznej w Narciarstwie Biegowym w ramach XXXIX Biegu Piastów.

SONY DSC

1 marca 2015

Morski Oddział Straży Granicznej w nowej strukturze

Od dziś, 1 marca, zmieniła się struktura Morskiego Oddziału Straży Granicznej – zniesione zostały Placówki Straży Granicznej w Rewalu, Darłowie, Łebie oraz w Gdańsku i Gdańsku Rębiechowie.

Archiwum MOSG

27 lutego 2015

Wydobywał bursztyn

35-letniego mieszkańca Gdańska, na gorącym uczynku nielegalnego wydobywania bursztynu w Gdańsku Sobieszewie ujęła wczoraj Straż Graniczna.

fot. Morski Oddział SG

26 lutego 2015

Wydostali mężczyzn z Odry

Błyskawiczna akcja ratunkowa funkcjonariuszy szczecińskiej Straży Granicznej i Policji – przy Moście Długim w Szczecinie mundurowi wydostali z Odry dwóch mężczyzn, którzy znaleźli się w wodzie.

1

26 lutego 2015

Tytoń warty 1,5 miliona złotych

Przeszło 1600 kilogramów nielegalnego suszu tytoniowego pod Szczecinem i w Gdańsku ujawnili wczoraj podczas kontroli drogowych funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej - szacunkowa wartość zatrzymanego towaru wraz z uszczupleniami na rzecz Skarbu Państwa wynosi przeszło 1,5 miliona złotych.