Straż Graniczna Morski Oddział Straży Granicznej Szukał ich wymiar sprawiedliwości  - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Szukał ich wymiar sprawiedliwości 

tg
30.01.2023

Dwóch poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości mężczyzn zatrzymali 28 i 29 stycznia w Kołobrzegu i Gdańsku funkcjonariusze z Morskiego Oddziału Straży Granicznej. Pierwszy ma odbyć karę pozbawienia wolności za oszustwa, drugi za zakłócanie porządku publicznego.

W Kołobrzegu strażnicy graniczni wylegitymowali 56-latka. Podczas sprawdzenia jego danych w dostępnych systemach okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy Gdańsk Północ w Gdańsku. Ma do odbycia łącznie 165 dni kary zastępczej pozbawienia wolności za oszustwa. Po wykonaniu czynności procesowych poszukiwanego przekazano Policji. 

Toruński sąd poszukiwał natomiast 40-latka, który na 15 dni ma trafić do Zakładu Karnego w Inowrocławiu za zakłócanie porządku publicznego. Gdy na gdańskim lotnisku, po przylocie z Irlandii, mężczyzna zgłosił się do odprawy granicznej, zatrzymali go funkcjonariusze Straży Granicznej. Poszukiwanego przekazano do Aresztu Śledczego w Gdańsku.
 

  • Pojazd służbowy Straży Granicznej przed terminalem pasażerskim gdańskiego lotniska Pojazd służbowy Straży Granicznej przed terminalem pasażerskim gdańskiego lotniska
    Pojazd służbowy Straży Granicznej przed terminalem pasażerskim gdańskiego lotniska
do góry