W związku z koniecznością wykonania przeglądu regałów i drabin jezdnych użytkowanych przez Centralny Magazyn Mundurowy Straży Granicznej BTiZ KGSG w Koszalinie, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 92, proszę o przedstawienie oferty cenowej na przegląd przedstawionego poniżej sprzętu.
Wykaz regałów i drabin jezdnych w CMMSG:
|
L.p. |
Nazwa sprzętu |
Ilość |
|
1. |
Regał półkowy DIMAX |
2 864 szt. półek |
|
2. |
Regał wieszakowy DIMAX |
122 szt. wieszaków |
|
3. |
Drabina jezdna DMP 100 |
2 szt. |
Zamówienie nie jest podzielone na części.
Wykonawca zobowiązuje się wykonać całość prac w zgodzie z obowiązującymi przepisami i wymogami stosownych norm technicznych oraz najwyższą starannością.
Wykonawca powinny posiadać ku temu odpowiednie kwalifikacje i przygotowanie zawodowe.
Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z realizacją przedmiotu zamówienia min. dojazdy do miejsc wykonywania prac.
Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 5 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy. Faktura musi być wystawiona nie później niż do 12.12.2025 r.
Przygotowanie oferty:
Oferta powinna zawierać:
- ceny brutto za całość zamówienia z wyodrębnieniem cen brutto dla każdej z 3 części zamówienia,
- skany uprawnień wymaganych obowiązującymi przepisami do wykonania przedmiotu zamówienia ,
- nazwę Oferenta, datę sporządzenia, dane kontaktowe Oferenta.
W przypadku zainteresowania ze strony Państwa, proszę o przesłanie oferty cenowej do dnia 21 listopada 2025 r. na adres e-mail: kamil.kuc@strazgraniczna.pl DW katarzyna.wraga@strazgraniczna.pl .
Jednocześnie informuję, że w celu prawidłowego przygotowania oferty, zalecane jest przeprowadzenie wizji lokalnej na terenie: Centralny Magazyn Mundurowy Straży Granicznej BTiZ KGSG w Koszalinie, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 92, po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu pod nr tel.: por. SG Jacek Jarkiewicz tel. 797 338 400 lub por. SG Marcin Grzesik (58) 524 24 16.
Uzyskana od Państwa wycena może mieć wyłącznie charakter informacyjny i może służyć jedynie rozpoznaniu cen rynkowych.
Zamawiający zastrzega sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi Oferentami oraz rezygnację z prowadzonego rozeznania bez podania przyczyny.